Osmanlı cihan devleti, yahudilerin ve batılı Hıristiyan devletlerin çalışmaları sonucu tarih sahnesinden çekilirken, Osmanlı devletinin parçalanmasıyla, osmanlı coğrafyasından irili ufaklı 50 yi aşkın devlet ortaya çıkmıştır, Osmanlı bir adalet ve insani yapısı ön planda olan dünyanın en merhametli ve yaşanabilir ülkesi idi, Osmanlı ülkesinde, herkes insanca ve adilce bir yaşam sürerlerdi, Osmanlının çökmesi ile osmanlı coğrafyası 100 yıldır kan ve gözyaşı, katliamlar ve haksızlıklarla dolu bir asır geçirmiştir, 100 yıldır osmanlı coğrafyası, içinde osmanlı olmadan yaşayan ve çeşitli katliamlara, zulümlere maruz kalan, yeniden osmanlının dirilmesini ve kendilerini kurtarmasını bekleyen müslümanlar, kendilerine gelemeden, İsrail, İngiltere ve Amerika tezgâhı olan, İŞİD denilen yahudi terör örgütü ile karşılaşmak zorunda kalmışlardır.

Yahudilerin kurduğu ve başına özel olarak yetiştirdikleri MOSSAD ajanı SAYMIN ELYIT’ ı İŞİD denilen, yahudi terör örgütünün başına getirerek İSLAM topraklarında terör estirerek katliamlara başlamıştır.

İŞİD denilen yahudi terör örgütüne İSLAM’i bir isim vererek kuran kişi, Amerikanın terör örgütü CIA’nın eski başkanı, DEYVİD PETRAUS’ dur. İŞİD terör örgütünün finansörü, İSLAM ve müslüman düşmanı, dünyanın çeşitli ülkelerinde 125 tane şirketi olan yahudi KRAVİS’ tir.

İŞİD denilen yahudi terör örgütünün başına getirilen MOSSAD AJANI Saymın Elyıt 1971 yılında İSRAİL’de Tel Aviv’de doğmuştur, 11 yaşında MOSSAD’ a teslim edilerek eğitilmiş ve 17 yaşında MOSSAD’ ın en güvenilir ajanı seçilmiştir, her şeyi ile bir müslüman gibi yetiştirilen SAYMIN ELYIT, İŞİD denilen yahudi terör örgütünün başında Mezopotamya denilen ırak ve Suriye topraklarında terör estirmeye başlamış ve müslümanların yeni fitnesi olmuştur, kandırılan birçok müslüman kabileler, İŞİD’ i destekleyerek müslümanların birbirine düşmesine sebebiyet vermişlerdir.

Eğer İŞİD yahudi terör örgütüne dikkatlice bakarsanız, tüm İŞİD militanlarının yüzleri kar maskeleri ile kapalıdır ve hiç birini tanıma imkânı yoktur, İŞİD denilen yahudi terör örgütüne dünyanın 80 civarı ülkesinden binlerce paralı çapulcular katılmaktadır, İŞİD yahudi terör örgütünün başına getirilen SAYMIN ELYIT denilen yahudi köpeğini, MOSSAD VE CİA’ nın özel olarak yetiştirilmiş ajanları korumaktadır.

Müslümanları İŞİD yahudi terör örgütünün tuzağına düşmemeleri konusunda uyarmak bizim görevimizdir, Türkiye’ de yaşayan islam düşmanları ve radikal terörist yahudilerin, bilhassa internet ortamında müslümanmış gibi görünerek İŞİD yanlısı mesajlar atması sakın sizleri aldatmasın, internet ortamında İŞİD yahudi terör örgütünü öven ve onun taraftarıymış gibi yaptıklarını İslam’a ve kur’an’ a dayandırmaya çalışan kişilere sakın aldanmayın, bu kişiler muhakkak CİA, MOSSAD ve diğer gizli servislerin adamlarıdır.

Hükümetimizin İŞİD terör örgütü konusunda çok dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz, elbette’ki bu konu ile ilgili olarak istihbarat birimlerimiz ve dışişlerimiz gerekeni yapmaktadırlar, bizlerde buradan uyarma görevimizi yapmakla mükellefiz. Anadolu topraklarındaki Amerikan üsleri acilen kapatılmalıdır. Batılı devletler, İŞİD yahudi terör örgütü ile Türkiye’ yi ve İSLAM dünyasını büyük bir tuzağın içine çekmek istemektedirler, müslümanlar İŞİD terör örgütü konusunda çok dikkatli olmak zorundadırlar.

İŞİD terör örgütünün yaptıkları ne insanlığa sığar nede ne de İSLAM’ a. İŞİD yahudi terör örgütü vasıtasıyla, halkı müslüman olan ülkelerin sınırlarını yeniden çizmek, İSRAİL, AMERİKA ve AVRUPA’ lı devletlerin, halkı müslüman olan ülkelerin yeraltı ve yerüstü kaynaklarına el koyma girişimidir.

Amerika’nın İŞİD YAHUDİ TERÖR ÖRGÜTÜNE müdahale etme düşüncesiyle, yeniden islam dünyasını işgal etme planları yapmaktadır, İSLAM dünyasının kendine gelme gayretleri ve cihad hareketlerini yok etmek için batılı kâfirler işbirliği yapmaktadırlar, islam dünyasına karşı yapacakları katliamları ve yok etme planlarını meşru göstermek için islam ülkelerini’ de bu müdahale planların içine çekmeye çalışmaktadırlar

Halkı müslüman olan ülkelerde, İŞİD yahudi terör örgütünü kınama ve tel’ in mitingleri yapılmalıdır, müslüman halkımız İŞİD tehlikesine karşı uyarılmalı ve bilgilendirilmelidir. Müslümanlar yeniden paramparça bir hale getirilmek isteniyor, internet ortamında Amerikalı ve Avrupalı gazetecilerin kafalarının kesilme görüntüleri bizlere hiç inandırıcı gelmemektedir, bu yapılanlar İSLAM dinini dünyaya kötü göstermek için tezgâhlanmış bir senaryodan ibarettir.

Bizler tevhid’i müslümanlar olarak ve insan hakları savunucuları olarak, İŞİD yahudi terör örgütünün yaptıklarını asla tasvip etmiyoruz, Allah tarafından gönderilen İSLAM’da böyle vahşilik yoktur, İSLAM adına ortaya çıktığını söyleyen İŞİD terör örgütünün yaptıklarını kabul etmediğimiz gibi İŞİD denilen örgütü lanetliyoruz ve İSLAM bu zulümleri yasaklayan bir dindir, ismi ne olursa olsun hiç kimsenin hiçbir kurumun İSLAM dinini ve müslümanları katliamcı, kafa kesici, tecavüz edici, mala el koyucu, vahşi kişiler olarak göstermeye hakkı yoktur, İŞİD denilen örgüt İSRAİL ve AMERİKA’ nın müslümanların üzerine saldığı köpekleridir.

İŞİD denilen terör örgütü, neden Amerikalıları değilde Türkleri kaçırıp esir ediyor, bunun sebebi Türkiye’ yi sıkıştırıp savaşın içine çekmektir, İŞİD denilen terör örgütü neden israil’e saldırmıyor’ da müslümanları öldürmeye devam ediyor, İsrail’in Jerusalem Post gazetesi başyazarlarından Yossi Melman’a göre İSRAİL, IŞİD’i tehlike olarak görmüyor ve kendine göre terör örgütü saymıyor. 

Dünyanın 1 numaralı terör devletleri İSRAİL, AMERİKA, AVRUPALI DEVLETLER’dir, RUSYA VE ÇİN gibi devletlerde terörist devletler sıralamasında ön sıralarda yer almaktadırlar. Müslümanların topraklarını işgal edip, onların zenginliklerine el koyan her devlet terörist devlettir.

Müslümanlar her türlü fitneye ve düşmana karşı yekvücut olmak zorundadırlar, Müslümanlar kendilerine tuzak kuran batılı kâfirlerin tuzaklarını boşa çıkarmakla İSLAM’ a en büyük hizmeti yapmış olacaklardır. Basın açıklamamıza katıldığınız için teşekkür ederiz.

( İHSD ) İNSAN HAKLARI SAVUNUCULARI DERNEĞİ GENEL BAŞKANI: ALİ AKBAŞ.
ihsd@hotmail.com 05352344479
aliakbasmsn@hotmail.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
özer karslioglu 4 yıl önce

ali akbas bey,,,yorumunuza katiliyorum ve sizi gercekten tüm samimiyetimle kutluyorum.harika bir yazi olmus pes dogrusu..bir kac konuda ben eklemek istiyorum.bu eroinman,kokainman,bonzaici terör gurubu kesinlkle amerika yani yahudi kurulusudur,hepside sünnetlidir (yahudiler de sünnetlidir).bir konuya aciklik getirmek lazim ama benim düsüncem tabiki bu,,...peki bizden giden silahlar bunlara ve ülkesini aslanlar gibi emparyalist güclerine karsi kullanan esadi devirmek icin özgürlükcelere gitmiyormuydu?3,5ay insanlarimizi sözde esir alan (bence esir degil izin yaptilar orda)isid gurubuna en büyük destegi hükümetimiz vermedimi?bu insanliktan hic bir sey almamis sirtlanlar benim nigdede jandarmami sehit etmedilermi..burda allahin veridigi akili mantigi kullanip düsünmek lazim.bunlari israil kurmustur ortadogudada bu zamana kadar akp hükümeti her türlü destek vermistir kimse kimseyi kandirmasin...öyle esirleri sinira birakip sonr mit alacak ve sonunda kahramanlik yok öyle sey.saygilarimla.