T.C kelimesinin kaldırılmaması için ülkede terör estirenler, düzmece bir kelimeye kafayı takanlar, bu ülkede, Osmanlı coğrafyasında, milyonlarca şehidlerin kanları ile suladığı bu vatan toprağında, 1434 yıldır kullanılan İslam harflerinin, Mus. Kamal Atatürk ve CHP tarafından kaldırılmasına neden hiç ses çıkarmadınız veya çıkarmıyorsunuz, 18 yıl boyunca bu vatan topraklarında ezanı muhammediye’yi ve kâinatı yoktan var eden yüce rabbimizin biz müslümanlara gönderdiği son ilahi kitab, kur’an’ı kerim’i yasaklayan zihniyete neden hiç karşı çıkmadınız ve çıkmıyorsunuz.

Anadolu topraklarında, bir garabet olan ve ancak kâfirlerin kabul edebileceği batılı kanunlar ve inkılâplar yüzünden yüz binlerce müslümanın katledilmesine neden seyirci kalıyorsunuz ve hiç sesinizi çıkarmıyorsunuz, size bugün yaşadığınız toprakları hediye eden atalarımızdan olan sultan fatih’in emaneti olan Ayasofya camii’nin ibadete kapatılıp müzeye çevrilmesine neden hiç ses çıkarmadınız ve oralı olmuyorsunuz.

Devletin dini İSLAM’dır ibaresinin kaldırılıp devletin dini yoktur manasına gelen laiklik ilkesi getirildiği zaman neredeydiniz neden ayağa kalkmadınız neden karşı çıkmadınız, neden hala ses vermiyorsunuz.

Müslümanların yönetim merkezi olan hilafet makamı kaldırıldığı zaman neden ayaklanmadınız, neden İSLAM’ın en büyük makamı olan hilafet makamını kaldırmaya gayret eden ve kaldıran kâfirlere neden karşı çıkmadınız, neden rasulullahın emanetini tarumar ettiniz ve ettirdiniz, hilafet makamının kâfirlerin çizmesi altında ezilmesine neden izin verdiniz, neden yerinizde kadınlar gibi oturdunuz.

1434 yıllık ecdadımızın mirası tarumar edilmiş ve ortadan kaldırılmış, ecdadımızın mübarek mirası bir T.C ibaresi kadar değerli ve korunulması gereken bir değer değilmiydi, camilerimizin ibadete kapatılıp ahırlara, barlara, pavyonlara, birahanelere, meyhanelere ve kadın satıcılarına devredildiği zaman neden sesinizi çıkarmadınız, neredeydiniz vicdansız TC kâfirleri.

1434 yıllık sadece sana ait olan gelenek ve göreneklerimizi değiştirenler iş başındayken sen neredeydi T.C bezirgânı, senin bütün ahlaklı ve temiz geleneklerine batının pislikleri ile darbe indirenlere karşı hiç sesini yükseltmedin, neden sustun ve hala susmaktasın utanmaz T.C zalimleri, İSLAM dinine ve geleneklerine ve göreneklerine yapılan bunca saldırılara karşı niçin umursamaz davranıyorsunuz’da bir T.C kelimesi için kıyameti koparıyorsunuz ikiyüzlü münafıklar.

Mus. Kamal Atatürk devrimleri ile ülkende ne kadar kadın kız varsa hepsini muz gibi soyup soğana çevirdiler, caddende ve sokaklarında kadınlarımız ve kızlarımız çırılçıplak geziyorlar neden sesini yükseltmiyorsun neden bu zulme seyirci kalıyorsun, her taraf çıplak kadınlarla doldu, caddelerimiz, sokaklarımız sanki amerikan sokakları gibi, sanki İngiliz sokakları gibi sanki Fransız sokakları gibi, kâfirlerin sokaklarından daha beter hale geldi sokaklarımız, fakat senin hiç sesin çıkmadı, halada çıkmıyor T:C ‘ ye çıkardığın ses kadar, bu zalimlikleri anadolu işgal edildiği zaman işgalci batılı devletler bile yapmadı.

Ey kimlik bilgilerinde din hanesinde İSLAM yazan münafıklar, sizler hiç mi sizi yaratan’dan korkmuyorsunuz, bir gün hesaba çekileceksiniz, vereceğiniz cevabı gerçekten merak ediyorum, sakın unutmayın hiçbir şey ebedi olarak ayakta kalamaz sizler bu kafa ile gitmeye devam ederseniz size emanet edilen bu ülkeyi üç beş parçaya daha böleceksiniz.

Bu ülkede faiz ve haksız kazanç almış başını gidiyor, yüce dinimiz buyuruyor’ki, kim faiz ile iştigal ederse bilsinki ALLAH’a ve peygamberine savaş ilan etmiştir, hal böyle iken sen T.C’ ye kafanı takmışsın, bu T.C kelimesi ayet’midir’ ki kaldırılamaz, bu ülkedeki bütün kötülükler katliamlar, zalimlikler bu kelime üzerine bina edilmiştir, ırkçılığın ve ulusalcılığın, bu ülkeyi ne duruma getirdiğinin farkında değilmisiniz.

Ülkenin çeşitli şehirlerinde açılan genelevlerin açılma sebebi T.C devletidir, buralarda zorla çalıştırılan hanımlar, T.C kafalı kâfirler tarafından tuzağa düşürülüp hayatları karartılan müslüman kardeşlerimiz değilmidir, neden utanılacak bu duruma ses çıkarmıyorsun’da bir T.C kelimesi için yırtınıyorsun, unutma bir gün bu genelevlere seninde kızın, kardeşin, herhangi bir akraban düşebilir o zaman’mı ses çıkaracaksın.

 Senin ülkende güney sahillerinde çıplaklar kampı açılıyor ve her türlü pislik icra ediliyor sen müslüman olarak hiç sesini yükseltmiyorsun ve bu durumlar senin hiçmi hiç kanına dokunmuyor, oralı olmuyorsun, bir uyduruk T.C kelimesinin kaldırılma girişimi seni kırmızı görmüş boğalar durumuna getiriyor, sana tavsiyem imanını kontrol et.

Senin ülkende kamu alanlarında başörtüsü ve tesettür ile okumak ve çalışmak hala yasak ve sen bir müslüman olarak bunun mücadelesini vermediğin gibi yasağın sürmesi için çaba sarf ediyorsun, başörtüsü yasağının devam etmesinin tek sebebi uyduruk T.C devletidir ve sen bir müslüman olarak zalim T.C rejiminin devamından yanasın, sana müslüman demeye şahit lazım ey zalim.

Yeni yapılan anayasa’ya, İSLAM ve insanlık düşmanı partiler tarafından sokulmak istenen eşcinsel evliliği serbest olsun, eşcinsellerde istedikleri gibi pislik ve azgınlık mesleklerini icra edebilmeliler gibi pislik bir madde koymaya çalışan zalim partilere neden karşı çıkıp mitingler yapmıyorsun’da bir T.C kelimesi seni meydanlara döküyor, sen ne biçim müslümansın, sakın unutma ya T.C kafalı olacaksın ya da müslüman ikisi birden olunmaz.

T.C devleti kâfirler tarafından kurulmuş ALLAH’ a isyan devletidir, kim T.C’ nin devamından yana tavır alıyorsa hesabı ALLAH’a aittir, bu ülke müslümanların ülkesidir, bu topraklarda İSLAM’ın hâkimiyeti yeniden tesis edilecektir ve buna hiçbir T.C kafalı zalim engel olamayacaktır.

İNSAN HAKLARI SAVUNUCULARI DERNEĞİ GENEL BAŞKANI: ALİ AKBAŞ

aliakbasmsn@hotmail.com           cep: 05352344479    

BÜTÜN UYUYANLARI UYANDIRMAYA BİR UYANIK YETER ( MALCOM X )

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yusuf Haksöz 5 yıl önce

Padişahlık (Osmanlı) yönetimini yüceltip Türkleri /T.C vatandaşlarını aşağılamak ne kadar ırkçılık ise, Osmanlıyı aşağılamak da o kadar ırkçılıktır. Olaylara bakış çizgisini kavmiyetçilikten çıkarıp kardeşlik esasına çekmek daha kalıcı çözümler sağlayacaktır. Geçmişin hesabını arayacağım derken geleceği zayi etmeye gerek yok.
İçinde millet olmayan bir vatanın kaderi kuru bir toprak parçası olmaktan öteye gidemez. Kurtuluş reçetelerimiz hep geçmişe küfür üzerine mı bina edilecek sövmekten başka bir şey yaptığınız yok. Peki ben sizin burada yazdığınız tüm mücadeleyi hayatımda hep yaptım yapmaktayım ama size bir soru sormak istiyorum bir müslüman olarak (Kur'an'a tabi sadece Nebiyi örnek alan);
1-Muaviyenin kurduğu Emevi islam devletimi binlerce sahabı öldüren ırzına geçiren,
2-Abbasi mı emevi hanedan mensuplarını ve mezhep imamımı (Ebu Hanife) tağuti düzene kadılık yapmadı diye zindanda öldüren,
3-Kardeş katlını meşru gösteren Fransızlara imtiyaz veren islamda olmayan nesep iktidarını emaneti ehline vermeyi üstün görmeyen daha doğrusu peygamberimiz kendi soy nesebine iktidarı vermezken veren,
4- Cumhuriyeti m.kemal icat etmedi tarih oku osmanlı birinci ve ikinci meşrutiyette bir cumhuriyettı
Evet 80 yıllık tarih ümmetin çalınmış tarihidir ama diğer tarihlerde de müslümanlar İslam şeriati üzerine yaşayamadılar Medine ve dört halife devri ve Ömer b. Abdülaziz hariç sen neyi öneriyorsun ..Küfrettiğin cumhuriyette en azından zalim iktidarları değiştirme şansın varr..