banner447

  Türkiye iki yüz yıllık savaşın rovanşın da son düzlüğe girdi. Şu anda tüm kahpeliklere rağmen yarışı, atbaşı önde götürmekte.  Son düzlük tehlikelerin tavan yaptığı sonun başlangıcıdır. Ya kazanıp Tam bağımsız olacağız yada yok olacağiz.

   Bu günkü Dünyada yaşananların tek sebebi vardır. Dinler ve medeniyetler savaşı. Tek tanrılı tek din tek ordu operasyonudur. Merkezi Belcikadaki Babil kulesidir. Yani Yahudiliğin Hırstıyanlığın hatta Müslümanlığın harmanlandığı tek din içad ediyorlar. Siyonist Hristiyanlar ile Muhammed (sas) siz İslamcıların kurduğu evancelist bir din inancıdır. Dinler arası diyalogun tek dinleşmiş halidir. Mesih de 3 dinde birleştiriçi olarak kullanılmakta. 2021 ile 2025 arasında bir Armegeddon yani Mecidiye savaşı planlanmaktadır. Bu savaşın başlaması için Siyonistler, Arz-ı Mevud gerçekleşmesini Armageddon savaşına, Mescid-i Aksa'nın yıkılarak Hz.Süleyman tapınağının yapılmasına bağlıyorlar. Bunu kime yaptıracaklar İşide çünkü Siyonistler yaparsa İslam alemi oyunu görür birleşir. İslamı en iyi İslamla yıkarlar ve öyle yapmaktalar. Müslümanlar birbirini boğazlarken başka dindekilere fiske vurulmamakta. İşid saha temizliği yapıp toprakları Siyon veya dinsizleştirilmiş Kürtlere bırakılmakta daha sonra Kıyamet savaşından sonra saha temizlenip bin yıllık tanrı Mesih krallığında kimsenin burnunun kanamayacağı uyuyan varsa uyandırılmayıp tek dinli huzur ve barış krallığı planlanmakta. Bu günkü savaş kan göz yaşının ise Mehdi hazretlerinin gelmesi ile son bulacağı söylenmekte. Bunların olması için gerçek İslamı ve Katolik Hırıstiyanlığı engel olarak görmekteler.

  Bence Kudus üç dinin merkezidir.  Aslında Müslümanlık Hırıstiyanlık ve Yahudiliğin açık şehri olmalıdır.  Bop arap baharı vs hepsi bu günler içindi. Bizleri yeni Osmanlı projesi ile Rusları Buyuk Rusya ve Petro nun hayalleri sıcak deniz hedefleriyle güçlü kıldılar. Çünkü Arz-ı Mevud Fırat ve Diçle yani Türkiyede Kayseriye kadar uzanan bir çoğrafyayı kapsamaktaydı.Ruslarada sıcak denizlere inin deyip Bizi Ruslarla savaştırıp hem Rusya hemde Türkiyeyi iki yılda karpuz gibi paramparca yapacaklardı. Ayrıca Turk Rus savaşı çıktığında en az beş milyon AB topraklarına kaçaçak ve Ab de içten yıkılacak. Aslında oyun içinde oyun hatta onun içinde bile oyun vardı.

     Allah yardım etti Gezi tertibi Mısırdaki Sisi’nın darbesiyle aynı başladı ama başarısız oldu. Sonra 17 25 Aralıkda aynı başarısızlıkla bitince Türkiye olarak oyunun farkına tam manası ile vardık. En az ıkıyüz yıldır besledikleri ajanlar tamamıyle açığa düştü. Tarikatından cemaatinden iş adamı gazeteci bürokrat hepsi aslında açığa düştü. Türkiyede İhtilalleri yapanlar neden hep Natoda görev almış askerler. Yasama Yürütme ve Yargıda ne kadar dış burslarla veya zaafları sayesinde ele geçirilmiş adamları var bilinmemekte. Türkiye bu gün kim ne derse desin Dünyanın her yerinde vardır ve müçadele içindedir. Tüm terör örgütleri ve başlarında Gladyosuyla müçadele etmektedir. Ama şu da bir gerçektir. Her ağacın kurdu içinde olur. Fetö terör örgütü sıradan bir örgüt değildir. Çünkü kıritik yerlere çok adam devşirdiler devşiremediklerinin kasetlerini açıklarını bilip uyuyan hüçre olarak bence saklamaktalar. Tüm Osb diye biten hatta tüm sendika hatta tüm partilerde Kripto kendinden olmayan ama açıkları vesilesiyle bir emirle harekete geçeçek adamları vardır. Bir de aynı Jön Türkler gibi Padişah gitsinde gavurla işbirliği yaparak gitsin diyen ulusalcı milliyetci dinci gözüken hainlerde mevcut. Neden sadece Cumhurbaşkanımız hedef alınmakta. Çünkü bu mücadelede millet desteği almış oyunların tümünü çözmüş bir lider olduğundan. Vatan mevzu bahisse gerisi teferruattır diyen Milli Devletçi olanlar da Cumhurbaşkanımızı desteklemekte.  Devlet Bahcelinin ve Deniz Baykal’ın gerçek bir Devlet adamı olduğunu günü geldiğinde tarih kitapları yazar.

    Türkiye Büyük Devlet değil Güçlü Devlet olmaya çalışıp bir an önçe Başkanlık sistemine geçmeli. Üniter İslam ve Turan davasının karması bir sistemle bu başkanlığı taçlandırmalıdır. Türkiye Pakistan Azerbeycan Kıbrıs gibi devletlerde ortak istikbarat kurup ilk önce kendi içlerindeki bürokratik yapıdan başlayarak iş adamı gazeteci stk ve sendikalar da olan dış devlete çalışan ajanları sorgulayıp yok etmelidir. Bu konuda zaman kaybetmemeli ve tavizsiz olmalıdır. Bu gün Abd de veya İsrailde veya Ingıltere veya Almanyada dış devlete ajanlık yapan devlet memuru iş adamı vs olsa ne yaparlar yok ederler. Sessizce gömerler. Güçlü devlet bunu yapar. Artık bizimde risk almamız lazım. Risk alamadan sadece av oluruz. Türkiye Pilot ülkedir. Harekete geçtiğinde tarihsel, dini vede derin bir ruhu vardır. Türkiye içinde istikrar sağlanırsa Türkiye’yi kimse tutamaz.

   Dini yakınlarla din üzerinden Irkı yakınlarla mesela Macarlar Bulgarlar Türktür ama Hiristiyandır. Buralarda gizli şekilde dernek veya bize yakın iş adamları desteklenmelidir. Türk Azeri Pakistanlı Katar gibi Türk ve Müslüman devletlerinden oluşan bir beyin göçü Türkiyeye getirilmeli ortak projeler geliştirmeliyiz. Çünkü zaman yok. Bir an önce kıtalar arası füze ucak ve siahımız yuzde yuz milli olmalıdır. Ortak zenginlik ve Finans istikbarat güçü oluşturmalıyız. Bunu yapmak için tek eksiğimiz özgüvenimiz. Bu gün AB nin dağilmaması Türkiyenin elindeyse Almanya’ya kardeşim biz dağilirsak on milyon insan AB ye kaçar sizi de mahvedecekler deyip onlardan da güvenmesekde pkk fetö ve diğer devletlere karşı işbirliğine ikna edebiliriz. Çünkü gerçek bu. Onların tek korkusu şu Türklerin ne yapacağı belli olmaz. Adamların kanında sefer ve savaş ruhu var. Allah da bizi böyle yarattıysa biz ne yapalım. Ama söz verirsek sözümüzden dönmeyiz.

   Netiçe de bu gün son düzlükte bayrağı gögüslemiş hedefe koşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğandır. Allah ona nasip etti. 2008 yılına kadar eleştirdiğim bir liderdi. Hayatımın tamamını Mhp ye adamış bir insanım. Akp ve sempetizanlarını da sevmem hatta menfeat için bir araya geldiklerini düşünürüm. Ama ne gün siyaset yapma günü nede ben ülkemin geleçeğini kendi çıkarlarım için tehlikeye atma günüdür. Dürüstce bildiklerimizi ve elimizden ne geliyor ise devletimiz ve Türk milleti için yapma günüdür. Bizler Türk Irkcısı değiliz. Türk Miletçisiyiz. Yani Türkiyede yaşayan tüm etnik unsurların ortak adresi Türk miletidir. Ya hep beraber yok olucaz. Ya hep beraber var olucaz. Bu yazıyı okuyup bana hüsnü zan yapacak dostlarıma şunu diyorum. Siyaset zamanı Akp’yi devirmek için omuz omuza oluruz. Ama bu gün siyaset günü değil. Çünkü benim başka gidecek ne ülkem var. Nede kaçaçak kadar şerefsizim. Hiçbir şey yapamazsam şerefimle vatanım için müçadele eder sonucunda  ölürsemde şehit olurum. Ama şunu unutmayın. Bu teknoloji çağında. Ne DÜNYA ESKİ DÜNYA. NEDE TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kartepeli 2 yıl önce

helal be abi