Öne Çıkanlar isu kartepe Konaklama desteği bebeklere karepe

Bu haber kez okundu.

VE KARTEPE ADAYI HÜSEYİN ÜZÜLMEZ
İzmit: Nevzat Doğan
 

Derince: Ali Haydar Bulut
 

Körfez: İsmail Baran
 

Başiskele: Hüseyin Ayaz
 

Gebze: Adnan Köşker
 

Karamürsel:  İsmail Yıldırım
 

Gölcük: Mehmet Ellibeş
 

Kandıra: Ünal Köken
 

Kartepe: Hüseyin Üzülmez
 

Darıca: Şükrü Karabacak
 

Çayırova: Şevki Demirci
 

Dilovası: Ali Tolta

İZMİT-NEVZAT DOĞAN

1959 yılında Gümüşhane Bahçecik'te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Türk Pirelli İlkokulu, İzmit Ortaokulu ve İzmit Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Mecburi hizmetini, Elazığ'ın Keban İlçesi ile Ağrı'da hükümet tabibi olarak yaptı. İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde 4 yıl uzmanlık eğitimi alarak çocuk hastalıkları uzmanı oldu. Bolu/Gerede Devlet Hastanesi'ne Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak atandı. Burada 3,5 yıl çalıştıktan sonra SSK Kocaeli Hastanesi'ne tayin oldu. SSK Kocaeli Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı ve Hastane Dernek Başkanlığı görevlerini bir arada sürdürdü. 2000 yılında Konak Tıp Merkezi'ni kurdu. 2001 yılında, 16 yıllık devlet memuriyetinden istifa ederek AK Parti İl Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak aktif siyasete girdi. Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 3 Kasım 2002'de yapılan genel seçimlerde 22. dönem Kocaeli Milletvekili seçildi. TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanvekilliği, TBMM Türkiye-Endonezya Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanlığı, AK Parti Genel Merkezi Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevlerinde bulundu. Evli ve üç çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Doğan, 29 Mart 2009 seçimlerinde İzmit Belediye Başkanı seçildi.

DERİNCE- ALİ HAYDAR BULUT

1967'de Trabzon doğdu. KTÜ Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1994 ile 1999 yılları arasında Derince Belediyesinde Harita Planlama Müdürü olarak görev yaptı. 2004 yılında Ak Parti Derince Belediye Başkanı seçildi. 2009 yılından itibaren Gebze Organize Sanayi Bölgesi Direktörü olarak çalıştı. 2013 yılında GOSB genel direktörlüğü görevinden ayrılarak yönetim danışmanı olarak devam etti. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

KÖRFEZ-İSMAİL BARAN

1966 Yılında Sakarya'da doğdu. Aslen Artvinlidir. 39 yıldır Körfez'de ikamet etmekte. 15 yaşından beri siyasetle iştigal etmekte. Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu Üyeliği, belediye başkan adaylığı ve meclis üyeliği görevlerinde bulundu. Körfez Belediyesi'nin yan kuruluşu olan Yarpaş Aş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve genel müdürlüğü görevlerinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babası. Hali hazırda Büyükşehir Belediye meclis üyesidir.

BAŞİSKELE-HÜSEYİN AYAZ 

1970 İzmit doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun. 2004 yılı yerel seçimlerinde AK Partisi'den Yeniköy Belediye Başkanlığı'na aday gösterildi ve belediye başkanı seçildi. 2009 yerel seçimlerinde AK Parti Başiskele İlçe Belediye Başkan adayı gösterildi ve Başiskele Belediye Başkanı seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

GEBZE-ADNAN KÖŞKER

1962 yılında Ankara'da doğdu. Köşker, 1981 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi(İTU) Sakarya Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü mezunu. Köşker, yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Köşkerler Çelik Halat ve Makine Sanayi Ticaret limitet şirketini Türkiye'nin alanında dört büyük firmasından biri yaptı. Gebze'de AKP'nin kurucuları arasında yer alan ve ilçe teşkilatının ilk kurulduğunda AK Parti Ekonomik İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Adnan Köşker, 2002 seçimlerinde milletvekili aday adayı oldu.Siyasi hayatına AK Parti'de başlayan Adnan Köşker, daha sonra il yönetiminde görev aldı. 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde Gebze Belediye Başkan aday adayı olan Köşker, daha sonra Gebze ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi olarak görevine devam etti. Adnan Köşker İngilizce bilmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

KARAMÜRSEL-İSMAİL YILDIRIM

1973 yılında Karamürsel’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Karamürsel'de tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Akademik eğitimini takip eden dönemde, vatani görevini kısa dönem olarak İstanbul Selimiye de yaptı. Yıldırım, 1997 yılında Oxford House College’de (İngiltere) yabancı dil eğitimi aldı. Profesyonel iş yaşamına 1998 yılında Çukurova Holding'de başladı. 2000 yılında da Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda devi KRAFTSA'da üstlendiği yöneticilik göreviyle sürdürdü. Yıldırım, 28 Mart 2004 Mahalli idareler yerel seçimleri öncesinde belediye başkanlığına adaylığı nedeniyle bu görevinden kendi isteğiyle ayrıldı. Siyasi hayatına 1994 yılında DYP Gençlik Kollarında başladı. Öncelikle 28 Mart 2004 ve ardından 29 Mart 2009 Mahalli idareler yerel seçimlerini DP adayı olarak kazandı. İsmail Yıldırım, 18 Ağustos 2010 Tarihinde Ak Parti'nin Kocaeli İl merkezinde düzenlediği miting töreni ile birlikte Ak Parti'ye katılımı gerçekleşmiş ve halen Ak Parti'de siyasi yaşamına ve belediye başkanlığı görevine devam etmektedir. İsmail Yıldırım, evli ve iki çocuk babasıdır.

GÖLCÜK-MEHMET ELLİBEŞ

21 Ekim 1955 tarihinde Gölcük' te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gölcük' te tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Teknik Bilimler bölümünden mezun oldu. Vatani görevini yedek subay olarak Erzurum'da yaptı. Mart 1978 tarihinde Gölcük Belediyesi'nde işe başladı. Sırasıyla Tahsilat Şefi, Muhasebe Şefi, Hesap İşleri Müdürü, Yazı İşleri Müdürlüğü görevlerini başarıyla yaptıktan sonra sonra Mart 1989 tarihinde Gölcük Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı. Başkan Yardımcılığı görevini de aralıksız olarak 15 yıl başarı ile yaptıktan sonra; 25 yıllık bilgi, birikim, deneyimli ve vizyon sahibi bir belediyeci olarak Gölcük Belediye Başkanlığına aday olmak için 30 Aralık 2003 tarihinde bu görevden ayrıldı. Mehmet Ellibeş, 28 Mart 2004 günü yapılan Genel Yerel Seçimlerde Gölcük Belediye Başkanı seçildi.

KANDIRA-ÜNAL KÖKEN

1974 yılında Kandıra'da doğdu. 1991 yılında Kandıra Teksen Köyü'nde imamlığa başladı. 1997 yılında İş ve İşçi Bulma Kurumu'nda memur, 2000 yılında şef olarak atandı.2005 yılında İSU Genel Müdürlüğü Satın Alma Müdürü olarak atandı. 2009 Yılında Ticaret İşleri Daire Başkanı olarak atandı. Evli ve 3 çocuk babası.

KARTEPE- HÜSEYİN ÜZÜLMEZ

1965 Kartepe'de doğdu. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 1991 yılında kendi şirketini kurdu. Kocaelispor Kulübü'nde mali asbaşkan olarak yönetim kurulunda görev yaptı. 2009 yılı yerel seçimlerinde Ak Parti'den İzmit Belediye meclis üyesi seçildi. Bu tarihten itibaren İzmit Belediyesinde Mali işlerden sorumlu Belediye Başkan yardımcısı olarak görev yapmakta. Yine aynı tarihten itibaren İzmit Belediyesi Encümen başkanlığı ve İzmit Belediyespor kulübü başkanı olarak görev yapmakta. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ÇAYIROVA-ŞEVKİ DEMİRCİ 

1961 Rize doğumlu olan Şevki Demirci evli ve 3 çocuk babasıdır. Üniversite mezunu olan Şevki Demirci 1991 yılından beri Çayırova'da ticaretle uğraşıyor. AK Parti'nin kuruluşu ile birlikte partiye katılan Şevki Demirci, AK Parti'nin katıldığı ilk yerel seçimlerde Kocaeli İl Genel Meclis Üyeliği'ne seçildi. Aynı dönem içerisinde Kocaeli İl Genel Meclis Başkan 1. Vekilliği'ni yaptı. 2009 yılı içerisinde AKP Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçilen Şevki Demirci, ekonomik işlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 2011 yılında yeni oluşan ak parti il yönetiminde yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcılığına getirildi. AKP çeşitli kademelerinde görev alan şevki demirci, halen ak parti kocaeli il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. 2004 yılında Gebzespor'a başkan oldu.

DARICA-ŞÜKRÜ KARABACAK KİMDİR

1963 yılında Bolu’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi bölümünü bitirdi. 1983 yılında bir kamu kuruluşunda başlayan çalışma hayatında, atletizm antrenörü olarak sırasıyla Tekel, Fenerbahçe, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulüplerinde görev yaptı. Bu çalışmalarından dolayı Milli Takım baş antrenörlüğüne getirildi. Siyasi hayatına Ak Parti İlçe Teşkilatında kurucu yönetim kurulu üyesi sıfatıyla Halkla İlişkiler birim başkanı olarak başladı.3 Kasım Genel Seçimlerinde Ak Parti milletvekili aday adayı oldu. Sonrasında Darıca Belde Teşkilatının oluşturulması görevini üstlendi. 28 Mart 2004 yerel seçimlerinden başarıyla çıkarak Darıca Belediye Başkanı oldu.

DİLOVASI-ALİ TOLTAR

1969 Ağrı doğumludur. 40 Yıldır Dilovası'nda yaşıyor. İstanbul Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Gebze Yüksek Teknik Ent. Çevre Mühendisliği Dalı'nda Yüksek Lisans yaptı. Sırasıyla Dilovası, Gebze Belediyesi'nde Fen İşleri, İmar vee Şehircilik Bölümleri'nle Müdür Yardımcılığı, idarecilik, plan proje ve yapı işleri kontrol mühendisliği görevlerinde bulundu.

Yeşil Kocaeli

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
erhan yılmaz 4 yıl önce

hayırlı olsun

Avatar
yaşar bozdağ 4 yıl önce

REHAVET YOKK HEDEF % 60

Avatar
kartepeli 4 yıl önce

Bakalım kartepede Dizdaroğlu mu Üzülmez mi başkan olacak.

Avatar
fikret 4 yıl önce

Hayirli olsun insallah.akparti dogru olani yapti.umariz guzel bir kadroyla kartepe kazabir

Avatar
KÖSEKÖYLÜ 4 yıl önce

MEHMET ARAS A HAYIRLI OLSUN.....

Avatar
halktan biri 4 yıl önce

biz halkının yanında bir başkan istiyoruz güçlünün yanında değil mazlumun yanında olan insanını seven sözünü tutan dürüst bir başkan Suadiye de fritolay bizi çok yordu sayın valimiz olmasa binlerce kişi işsiz kalacaktı hüseyin üzülmez iyi niyetle bu sorunu çözeceğine söz verirse bütün Suadiye nin oyu onundur SUMOTAŞ bizim ekmek kapımızdır biz açken bizim başkanımız tok yatamaz bu sorunu iyi niyetle hoşgörüyle çözsün bütün gücümüzle arkasındayız sonuna kadar

Avatar
TARIK YILMAZ 4 yıl önce

YILLARDIR BEKLEDİĞİMİZ SEVİNDİRİCİ HABER GELDİ
KARTEPE İÇİN HAYIRLI OLSUN GÜZEL HİZMETLER BEKLİYOR
HÜSEYİN BEY KARTEPE İÇİN BÜYÜK ŞANSTIR
ARTIK BELEDİYE BİNASI AKBABA YUVASI DEĞİL KARTAL YUVASI OLMASI İÇİN HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ

Avatar
TARİKATÇI 4 yıl önce

BURDAN HÜSEYİN BEYE SESLENİYORUM SİZE YANAŞACAK OLAN YÜZLERCE KARTEPE ESNASFI OLACAKTIR
BUNLARI MÜMKÜN OLDUĞUNCA UZAK TUTUNKİ HİZMETLERİNİZDEN SADECE ONLAR DEĞİL TÜM KARTEPE HALKINI YARARLANSIN