Bir tarafta, vatanseverler ve belediyelere fatura kesen pazarlamacılar, diğer tarafta gerçekleri yazıp söyleyenler ve sözde entellektüel geçinen aydınlar, bir tarafta masumlar ve çakallar, namuslular ve ahlaksızlar.

Rüzgar hangi yönden esiyor belli değil, açlık ile mücadele edenlerin karşısında yeşil ve kırmızı kağıt tacirleri.

Bizim taraftakiler ve karşı taraftakiler. Türk Milleti ve ona silah çekenler. Yönetenler ve yönetilenler.
Önce karşıdakilere bir çift sözüm var.

İktidar partisine ve onun liderine karşı beslediğiniz siyasi nefret sizi geleceğe taşımaz, çünkü bu duruş Türk Millet'ine karşı bir duruştur.

Bu duruş ile statükonun bir milim dahi dışına çıkamazsınız. Bu devleti topla, tüfekle ve başka fiziki saldırılarla ele geçiremeyeceğini anlayan emperyallerin, şu aşamada uygulamaya koyduğu planlara maşa olmaktan başka bir işe yaramazsınız.

Peki bizim taraftakiler ne alemde dersiniz ?.  Bizim buralarda çok fazla değişiklik olduğunu sanmıyorum.

 Karşı tarafın fedaileri, efendilerinin talimatlarını adım adım uygularken, bizim taraflarda bol bol adam yerleştirmeleri yapılmakta.

Sanki buralarda da, tapınağın gizli efendileri rol almış gibiler. Sutre gerisinde sessiz ve derin.

Son dönemde moda eylemler oluştu ülkemizde biliyorsunuz.

Kendi paranı kendin kazan, eğer imkan ve uygun zemin bulursan ülkene küfret, hani bazı entel dantel takımının yaptığı gibi git bir kitap yaz, milletine ve vatanına hakaret et, yetmedi giy cübbeyi, milletin evinde ona siyasi suikast yap.

Ben onu bunu anlamam, bu ülkeyi geri döndürmeye gücünüz yetmez. Artık yeni Türkiye dünya sahnesinde yerini almıştır.

Türkiye artık bölgesel bir güçtür. Siz istesizde istemesiniz de. İçinize sindiremediğiniz durum bu olsa gerek.

Bu ülkede, 12 yıl gibi kısa bir zamanda sizin hayal bile edemeyeceğiniz devrimleri başarmış bir başbakana duyduğunuz öfke ve tahammülsüzlük, gözlerinizi görmez hale getirmiş.

Hissedemiyorsunuz, düşünemiyorsunuz, şuursuzca yaptığınız saldırılar, farkında değilsiniz ama her defasında sizler yara alıyorsunuz.

Bakın şimdi, sizi öttüren daha evvel karşı çıktığınız yapı değilmi ?. Iyi düşünün.

Öncelikle hangi amaçla ve kimlerin gücü sayesinde bu efeliği yaptığınıza bir bakın.

Delikanlıysanız çıkın ortaya varsa fikirleriniz onları açıklayın diyeceğim amma, sizde o beyin ne gezer ?. Unutun gitsin.

Unutun dedim de, asla unutmamanız gereken bir hususu hatırlatayım. Siz ilk değilsiniz, hatırlarmısınız bilmem ama bu örümcek kafalar, bu hain zihniyet ve ingiliz uşakları sizden önce de vardılar

Sizden sonra olacaklar mı ?. Onu da en geç 2023'te hep birlikte yaşayıp göreceğiz.

Şimdi bizim taraftakiler keyiften dört köşe hem kahvelerini yudumluyor hemde kendilerine bir pay çıkarıyor olacaklar, belli ki bunun emareleri görünüyor.

Peki karşı taraf böylesine şuursuzca saldırıyor da sizler/bizler nasıl tepkiler veriyoruz acaba ?.

Sizler/bizler derken kimi kast ettiğimi sandınız ?. Tabi ki Müslümanları kast ediyorum, kendisini müslüman olarak tanımlayan herkesi.

Teoloji'ye girmeden, muhafazakar, devletini, milletini, vatanını sevenlerden ve  İzin verirseniniz birazda siyasi bakışla Ak Parti camiasından söz ediyorum.

Bu var olma hikayesinin neresinde yer buldunuz kendize sorabilirmiyim ?.  Özellikle Ak Parti camiasında "ileri gelenler", yani halk dilinde "akil adamlar" dediklerimiz sizler, bu davayı anlayabiliyormusunuz ?.

Vatan, Millet ve özellikle Müslümanlık adına ortaya çıkanlar var şu sıralar. Her cümlenin sonunda İnşaAllah, MaaşAllah sözlerini diline pelesenk etmiş kimselere hatırlatmakta fayda var.

Müslüman devrimci bir ruha sahip olmalıdır.  Hayır diyenler beri gelsin. Lider'in, şeyh'ın ya da önder'in gölgesinde gölgelenmek, yanlızca nemalı işlerle ilgilenmek devrimci bir ruh yapısına uygunmudur ?.

Niye böyle yazdım açıklayayım efendim. Başbakan R. Tayyip Erdoğan, Bediüzzaman’ın ifadesinde olduğu gibi "İttihad-ı İslam"ı kendisine dayanak noktası olarak ifade ediyor.

Bunun anlamı şu ; Azametli, bahtsız bir kıt'anın, şanlı talihsiz bir devletin, değerli, sahipsiz bir kavmin reçetesi İttihad-ı İslamdır. Mektubat'ta böyle yazılmış. Yani İslam Ülkeleri birliği

Hatırlayamayanlar için hatırlatalım, "İttihad-ı İslam" mealen, Birleşik İslam Devleti gibi bir şey.

Şimdi çıta bu kadar yükseğe çıkarılmışken başkalarının gölgesinde gölgelenmek Müslüman ve devrimci bir ruh'a uygun düşüyormu bilen var mı?.

Orada ifade edilen raf'ların ne olduklarını bilecek ve idrak edecek insanların sayıları ne kadardır acaba ?.

Karşı tarafın kurmaya ve gerçekleştirmeye çalıştığı dış kökenli yapıları ve bu yapılarda hizmet veren sahte Türk'leri, Yahudi dönmelerini, frankafon zihniyeti ve onun kayıtsız şartsız itaat etmiş uşaklarını ne kadar tanıyorsunuz ?.

Özellikle belediyelere fatura kesen pazarlamacılara sormak isterim, sahi siz gerçekten bu devşirmeleri tanıyormusunuz ?.

Yeşil ve kırmızı kağıt tacirleri siz, sakın onlarla işbirliği yapan, gölgeliklerde gölgelenenlerden olmayasınız.

Bu gün geldiğimiz noktada Müslüman ve necip Türk Milletine silah çekiliyor, üzücü olan şu ki ; Bazı kerameti kendinden sananlar bunun farkında bile değiller.

Hatı bazıları jiplerini garajdan çıkarmışlar  ve bataklık haline getirdikleri sokaklardan geçerek, tatile çıkmaya hazırlanıyorlar iyi mi ?.

Rivayete göre ; Eceli gelen kediler, zaman zaman durumu şaşırıp köpek kulübesine dalarlarmış,

Ben onlara iyi tatiller diliyorum. 

Selametle.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
adsız köylü 4 yıl önce

senin beynin sulanmaya başlamış saçmalıyorsun atal kara cahil kimmiş din düşmanları kimlermiş mümin ve müslümanlar sence akp.liler imanlı müminler muhalefet edenler ise münafıklar, sen bu kafa ile yakında üşütürsün.

Avatar
abdestli yobaz 4 yıl önce

çok güzel bir yazı tebrikler, fakat özellikle ak parti içindekiler bunu anlayabilecekler mi orası şüpheli. tarafsız yazılarına bir yenisini daha eklemişsin ama arayı fazla açma daha sık yazmalısın. selamlar

Avatar
kartepe sevdalısı 4 yıl önce

sayın yazar uzun zamandır yazılarınızı özlemiştik umarım özel bir durum yoktur kartepe gündemiyle alakalı kıymetli yazılarınızı yazmaya devam etmenizi dilerim fakat bu yazınızda çok düşündürücü durumlar var ki̇m ki̇mleri̇ almiş ki̇m nerelere yollanmiş faturacilar rte nin arkasına sığınıp oturduğu yerden ahkam kesenler veee seçimden sonra meşhur cipini binenler:) heygözünü sevdiğimin partisi kimlerin eline kaldı saygılar.......

Avatar
halim gündüz 4 yıl önce

evet sayın yazar şu ilk yorumu okuduktan sonra size helal olsun diyorum. yaptığınız tesbitlerin ne kadar yerinde olduğunu kanıtlamak için para verseniz böyle bir yorum yazdıramazsın. bu beyin meselesinde ne kadar haklı olduğunuzu şimdi daha iyi anlıyorum.