Öne Çıkanlar Çalıştayı Barajına Hüseyin Üzülmez 52 yaşında.. ÇOCUKLARLA yapı

Ak Kartepe adayını coşkulu bir şekilde tanıttı....

Ak Parti, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından aday tanıtım programlarına başladı. Darıca ile başlayan aday tanıtım töreni bugün Kartepe ile devam etti. Gerçekleştirilecek olan aday tanıtım programı için günlerdir yoğun bir çalışma içerisinde olan AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı ve Ak Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Kocaman, sizleri orada ağırlamaktan büyük onur duyacağız diyerek tüm Kartepelileri programa davet etti. Kartepe Ataevler Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tanıtım törenine katılım yoğun oldu.

MHP KARTEPE’DEN YOĞUN KATILIM

MHP ve AK Parti Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için ittifak yapmıştı. Bu ittifakla birlikte Ak Parti Kocaeli’de Büyükşehir dahil tüm ilçelerde aday çıkarırken MHP’ye tek bir ilçe bile vermemişti. MHP Kocaeli Teşkilatı ise Kocaeli’de Ak Parti’nin adaylarını destekleyeceklerini açıkladı. MHP Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender ve İlçe Teşkilatı, Ak Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Kocaman’ın aday tanıtım törenine katılım sağlayarak ittifakın sonuna kadar arkasında olduklarını gösterdi.

ADAY ADAYLARI DA KATILDI

Ak Parti Kartepe Belediye Başkan Aday tanıtım törenine, Kartepe Belediye Başkan aday adayı olan Zafer Arati Murat Yıldız, Zeki Çıtlak, Orhan Sarısüleyman, Nuri Aydın, Ergün Berdan, Sevim Balaban, Ak Parti’nin aday tanıtım törenine katılıp katılmayacağı büyük merak uyandıran Şükrü Karabalık salona program başladıktan kısa bir süre sonra katıldı, Zafer Arat ve Şemsettin Ceyhan ile yan yana oturdu.

YOĞUN KATILIM

Kartepe Ataevler Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da başlayan aday tanıtım törenine Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kocaeli Milletveklleri; Cemil Yaman, Sami Çakır, Emine Zeybek, Radie Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz veİlyas Şeker, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, Kartepe İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, Ak Parti eski İl Başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, Ak Parti Kartepe eski İlçe Başkanı Hasan Kandaz,  Ak Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Mehmet Yasin Özlü ve çok sayıda partili katıldı.

AZİZ MİLLETİMİZİN DUALARIYLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Programın açılış konuşmasını Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz yaptı. Tüm Ak gönüllülere katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Ak Parti Kartepe İlçe Başkanlığı olarak Cumhurbaşkanımızın Mart seçimleri için adayımızı açıkladıktan sonra, seçime hazır olan teşkilatlarımızla birlikte çalışmalara başladık. Her seçim bir öncekinden daha önemlidir. Ülkemizi hedeflerinden saptırmak için mücadele edenler bugün olduğu gibi yarında olacaktır. Bu aziz millet bugüne kadar yapılanları imanıyla boğmuştur. Bu aziz milletimizin dualarıyla yolumuza devam edeceğiz.  Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HEPSİNİ YERİNE GETİRDİK

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Bu büyük, güzel teşkilatımıza hizmet etmekten büyük gurur duydum. Hepinizi saygıyla selamlıyor aday tanıtım programımız hayırlı olsun. Önce teşkilatta ve yerel yönetimlerde çalışmamızdan sonra 10 yıl geçti. Niyetimiz hoş bir sada bırakmaktı. Acısıyla tatlısıyla bir 5 yıl geçti. Günübirlik aksiyonlara karşı pozisyonlar aldığımız günler oldu. Kartepemize 41 projeyle yapmaya söz verdiğimiz hizmet projeleri ile yola çıktık. Bugün burada görevimizi tamamlamış ve verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzuruyla karşınızdayız. Hazırladığımız 41 projenin iki katı projeyi yerine getirip hizmete açtık. Gönül belediyeciliğini, sosyal belediyeciliği Kartepemizde gerçekleştirdik. Ben özellikle Mustafa Kocaman kardeşime kuracağı ekiple Kartepemize yapacağı projeleri şimdiden merak ediyor, şimdiden heyecan duyuyor ve başarılar diliyorum. Haklarınızı helal edin” diye konuştu. Üzülmez’in sözleri sık sık “Büyük Başkan” tezahüratları ile kesildi.

AZ KONUŞUP ÇOK ÇALIŞTIK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hepinizi Allah’ın selamıyla selamlıyorum. Biz yerel yöneticiler olarak bu8güne kadar hep az konuştuk ama çok çalıştık. Çünkü, belediye başkanlığı hizmet yeridir. Her beldemize hangi hizmet gerekiyorsa o hizmeti yaptık. Türkiye’ye model olduk. Daha güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Gönül belediyeciliği, halkımızın gönlünü, duasını almak için çalışacağız. Halkımıza Allah razı olsun dedirtebiliyorsak ne mutlu bize. Allah razı olsun diyen adam zaten sandıkta gereğini yapıyor. Benim bundan hiç endişem olmadı” dedi.

CHP BÜYÜKŞEHİR’İ İYİ PARTİ’YE LÜTFETMİŞ

Ak Parti karşıtı olanlar millet ittifakı nerde birleşiyor. Daha güzel hizmet etme planları yok. Daha büyükşehir adayları yok. Bir ilçeden adayın olsa ne olur. CHP burada lütfetmiş, Büyükşehir’e aday çıkarmıyor İyi Parti’ye lütfetmiş. Adı ne mülayım. Sert olsan ne yazar. Ama biz Büyükşehir’de de işi ciddiye alacağız. Bir gençliğe önem vereceğiz. Gençliği olmayan bir toplumun geleceği olmaz. Yarının büyükleri olarak onları yetiştireceğiz. Herkese önem vereceğiz ama kadınımıza daha büyük önem vereceğiz. Toplumun mimarını önemseyeceğiz. Kadınını önemsemeyen bir toplumun gelişmesi mümkün değildir” diye konuştu.

BİZ NEFİS DEĞİL DAVA PARTİSİYİZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Hüseyin Üzülmez çok başarılı bir belediye başkanıydı. Ben de onlar gibiydim. Başarılı da belediye başkanıydım. Ancak dünya liderimiz böyle karar verdi. Kenara çekilin, bekleyin dedi. Başkası hizmet etsin dedi. Nefis yapmadık. Bugün milletvekiliyim. Biz nefis değil dava partisiyiz” şeklinde konuştu.

BAYRAĞI DAHA YUKARI ÇIKARACAĞINA EMİNİM

Ak Parti İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy, “Kartepemizde 13 tane aday adayımız vardı. Ak Partimize yakışır bir yarış oldu. Her yarışta olduğu gibi bu yarışta da kazanan bir kişi olacaktı. Kendisiyle il yönetiminde çalıştık. Çalışkan başarılı bir arkadaşımız. Hüseyin başkanımızdan aldığı bayrağı daha yukarıya çıkaracağına inanıyorum. Seçimler sandıkta kazanılır. 31 Mart’ta seçime hazır mıyız? Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

NASİBİMİ DENEDİM

Büyük tezahüratlar eşliğinde kürsüye çıkan Ak Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Kocaman katılımcıları tek tek selamladı, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Kocaman, “Kartepe’nin çocuğuyum. Partime katıldığım günden itibaren çok çalıştım. Tüm belediye başkan aday adaylarımız gibi ben de nasibimi denedim. Ama burada hiçbir kazanan, hiçbir kaybeden yok. Rabbim nasip etti aday oldum. Sizlerin desteği ile bu seçimi kazanıp halkımıza hizmet etmek nasip olur “ dedi. Kocaman’ın konuşması sık sık tezahüratlar ile kesilirken Kocaman konuşmasında tüm aday adaylarının isimlerini tek tek sayarak teşekkür etti. Buraya çıktığımızda tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür etmek gerek. Bu işler bizde parayla değil bizde sırayla” dedi.

31 MART AKŞAMI KARTEPE’DE BÜYÜK ŞENLİK VAR

Önümüzdeki dönem çok zor olacak diyorlar ama biz sayın Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz. Kartepe’de zor olmayacak. Kartepe’nin güzel insanına her şeyin güzel olması için zor olacak. Kartepe’nin güzel insanlarına en güzel hizmeti yapmak için çalışacağız. Bundan sonra Kartepemizde biz gönüllere hitap edeceğiz. Elbette hatalarımız olacaktır. Ama istişarelerle bununda üstesinden geleceğiz. Büyüklerimin affına sığınarak söylüyorum Kartepe,  Kartepenin insanı bir başka güzel. Çok güzel projelerimiz var. En büyük projemiz bundan sonra gönülden hizmet edeceğiz. Süreç zor, yapılanları, oynanan oyunları görüyorsunuz. Bize çok iş düşüyor. 31 Mart akşamı Kartepemizde büyük şenlik var” ifadelerini kullandı.

BU SEÇİMLER BEKA MESELESİDİR

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, "Mustafa kardeşim projelerden bahsetmedi. Onlardan başlık vereyim. 2004'ten 2017'ye merkezi hükümetin Kartepe'ye yaptığı hizmetler 1 milyarı buluyor. Birçok proje devam ediyor. Köprülü kavşak bitiyor. Salim Dervişoğku Caddesi Kartepe'yle buluşacak. 32 kilometre metro hattını Cengiz Topel'e ulaştıracağız. Birçok projeyi hayata geçireceğiz. Ormanya'nın ikinci etabını yapacağız. Kartepe Kocaeli'nin nadide bir parçası. Buranın turizm merkezi olması için elimizden gelen desteği sağlayacağız. EDOK Komutanlığı'nın bulunduğu yere adliyemiz taşınacak. Millet bahçemiz ve stadyum bağlantımız. Bölgeye bir otel daha yaptırma projemiz olacak.  Biz Mustafa Bey'in iş takibi ve iş bitirme meziyetini biliyoruz. Kartepe Belediyesi geçmiş dönem başkanımız Şükrü Kalabalık Bey'e ve Hüseyin Başkana teşekkür ediyorum. Bu seçimler bizim için beka meselesidir. Milletin bekası için genel başkanlarımız beka için gerekini yaparız dediler. Bu asla yerel seçim değildir." dedi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Vudo 3 hafta önce

goren duyanda kocaeliyi pırıl pırıl parmakla gösterilen bi şehir yaptını sanır