banner447
Öne Çıkanlar Geliştiriliyor göz toplandı Tepetarla Sakinlerini İkna Etti... başkan

2.Amatör Kuraları çekildi...

KASKF Başkanı Murat Aydın,İl Temsilcisi Mithat Ağa,Bal ligi ekiplerimizden Doğantepespor Kulübü Başkanı Ertan Demirhan,Kocaeli Saha Komiserleri Derneği adına İbrahim Yılmaz ve 2.Küme’ye kayıt yaptıran 58 kulüpten toplam 40 kulüp temsilcisi kura çekiminde hazır bulundu.Açılış konuşmasını yapan KASKF Başkanı Murat Aydın kulüplere önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Murat Aydın "Yeni sezonda kulüplerimize yeni stat müjdemiz var"

“Amatör takımlarımıza her yıl büyük hizmetlerde bulunuyoruz.Yeni sezonda takımlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için buradayız.Şahıslar geçici kurumlar ise kalıcıdır.Türkiye’de örnek gösterilen bir Federasyonuz.Yeni sezonda takımlarımıza yeni stat müjdemiz var ” dedi.

Kitapçıkları iyi okuyalım.Antrenör sözleşmesi yapmayan takımlara hükmen mağlubiyet kararı var"

Kura çekiminde takımlara önemli uyarılarda bulunan İl Temsilcisi Mithat Ağa “Ligten çekilecek takımlar kararını erken versin.6 kontenjan var.Esame listesinde kontenjan 7 olursa hükmen mağlubiyet kararı var.Kitapçığı iyi okuyalım.Antrenör sözleşmelerini gözden geçirelim.2. haftadan sonra sözleşme yapmayan takımlara hükmen mağlubiyet kararı var.İlk haftalarda yönetici ve Antrenör kartı çıkarmayan takımlara sahaya kartsız giriş izni verilmeyecek. Altyapıda para cezası alan takımlar cezayı ödemeden lige alınmayacak.U-17 Ligini 19 Ocak’ta sömestr tatilinde başlatıyoruz”dedi.

Maçlar 27 Ocak yada en geç 3 Şubat'ta başlıyor

2.Kümeye 8 grupta toplam 58 takım katılıyor.Gruplarında şampiyon olan takımlar 1.Amatör Kümeye yükselecek.Gruplarında 2.ve 3.olan takımlar 1.Kümeye yükselmek için elemeli playoff maçları oynayacak.

A Grubu

1-ACISU BLD.SPOR

2-ŞİRİNTEPE G.B.SPOR

3-Y.Y.BARBAROSSPOR

4-ÇAYIRTEPE GENÇLİKSPOR

5-ÜÇYOLDOĞUSPOR

6-MAP KAVAKLISPOR

7-SARIMEŞE BLD.SPOR

B Grubu

1-YILMAZSPOR

2-KİRAZLIYALI SPOR

3-ANA.YENİKÖYSPOR

4-DERİNCE G.B.SPOR

5-KÖSEKÖY ATEŞ SPOR

6-YENİDOĞAN SERDARSPOR

7-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR

C Grubu

1-İZMİT G.B.SPOR

2-MAŞUKİYE SPOR

3-YENİ KANDIRASPOR

4-İZMİT GÜLTEPESPOR

5-YARIMCASPOR

6-MERTSPOR

7-EŞMESPOR

D Grubu

1-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

2-KOCAELİ BİRLİKSPOR

3-İZMİT SELANİKSPOR

4-İZMİT YAHYA KAPTAN G.B.SPOR

5-ARS.ORG.SANAYİSPOR

6-UZUNÇİFTLİKSPOR

7-KANDIRA ÇAĞDAŞSPOR

E Grubu

1-KÖRFEZ ATILIMSPOR

2-UZUNTARLASPOR

3-KOCAELİ KÖRFEZSPOR

4-BEŞYOL ZABITANSPOR

5-İZMİT KALESPOR

6-DERBENT ESNAFSPOR

7-İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

F Grubu

1-KARAMÜRSEL AKÇATSPOR

2-YALAKDERESPOR

3-KIZDERBENTSPOR

4-GÖLCÜK İ.Y.SPOR

5-ULAŞLISPOR

6-HALIDERE BLDSPOR

7-KAVAKLI SPOR

8-YAZLIK SPOR

G Grubu

1-MUSTAFAPAŞA SPOR

2-DARICASPOR

3-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

4-GEBZE BALKAN SPOR

5-DARICA KÜLTÜR VE MARTISPOR

6-GENÇ KALESPOR

7-ÇAYIROVA G.B.SPOR

8-TAVŞANLISPOR

H Grubu

1-MOLLAFENARİSPOR

2-DARICA TÜRKELİ G.SPOR

3-DARICA MARMARA OSMANGAZİ SP

4-ÇAYIROVA MENDERES G.SPOR

5-BEYLİKBAĞI KARADENİZSPOR

6-41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.

7-DARICA KALE BAYRAMOĞLU SP

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.