Öne Çıkanlar aracına nesillere konukları dışından sürücü

Bu haber kez okundu.

1.Küme U-19 Kuraları Çekildi..

Federasyon İl TemsilcisiMithat Ağa önemli açıklamalarda bulundu."Ligten çekilen takımların mutlaka Yönetim Kurulu kararını almaları ve Federasyona ulaştırmaları gerekiyor.Yönetim Kurulu kararı olmadan ligten çıkarılmaları kabul edilmeyecek.Sahaya çıkmayan takımlara kitapçıkta yazan şekilde olduğu gibi para cezaları var.Tüm takımlar bizim için eşittir. Talimatları sürekli okuyalım.Kurallara uyalım" şeklinde kura çekimine katılan tüm takımlara uyarıları oldu.

U-19 Liginde 6 grupta toplam 45 takım mücadele edecek.

6’lı grupta bir takım Play-off’a çıkacak bir takım düşecek.7 ve 8’li gruplarda ilk iki takım Play-off’a çıkacak.Son iki takım ise düşecek.9’lu grupta ilk 3 takım Play-off’a çıkacak.Son iki takım düşecek.

Playoff maçları 2 grupta 6’lı takımlar halinde toplam 12 takımın katılımıyla oynanacak. Gruplarını 1.olarak biteren ilk 2 takım direk Türkiye şampiyonasına gidecek.Gruplarında 3.olan takımlar baraj maçı oynayacak.Bu maçın galibi 5.takım olarak Türkiye şampiyonasına gidecek.Öğrencilerin okul durumundan dolayı maçların başlama tarihi 2 Aralık tarihine uzatıldı.

1.KÜME U-19 LİGİ A GRUBU 1.HAFTA

1.Y.Y.BARBAROS SPOR KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR-BAY

2.KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR ÇEN.PLAJYOLUSPOR-Y.Y.BARBAROSSPOR

3.ALİKAHYA BLDSPOR KÖRFEZ İLÇ.BİRLİK SPOR-BELD.DERİNCESPOR

4.KOCAELİ 1937 SEKASPOR İZMİT G.B.SPOR-ALİKAHYA BLD.SPOR

5.B.BAŞARANSPOR KOCAELİ 1937 SEKASPOR-B.BAŞARANSPOR

6.İZMİT G.B.SPOR

7.BELEDİYE DERİNCESPOR

8.ÇEN.PLAJYOLUSPOR

9.KÖR.BLD.HEREKE YILDIZSPOR

B GRUBU 1.HAFTA

1.KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR DERİNCE BİRLİKSPOR-BAY

2.İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ ÇINARLI SPOR-KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

3.İZMİT FUTBOL KULÜBÜ İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ-YUVAM İZMİTSPOR

4.KOCAELİ GÜNEŞ SPOR İZMİT YENİMAHALLESPOR-İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

5.BEKİRDERESPOR KOCAELİ GÜNEŞSPOR-BEKİRDERESPOR

6.İZMİT YENİMAHALLESPOR

7.YUVAM İZMİTSPOR

8.ÇINARLISPOR

9.DERİNCE BİRLİKSPOR

C GRUBU 1.HAFTA

1.ARS.ORG.SANAYİSPOR HARB-İŞ SPOR-ARSLANBEY BLD SPOR

2.ARSLANBEY BLD.SPOR GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR-ARS.ORG.SANAYİ SPOR

3.HARB-İŞSPOR BAŞİSKELE BLD SPOR-HİSAREYNSPOR

4.GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR GÖLCÜK İ.Y.SPOR-DEĞİRMENDERESPOR

5.BAŞİSKELE BLDSPOR

6.GÖLCÜK İ.Y.SPOR

7.HİSAREYNSPOR

8.DEĞİRMENDERESPOR

D GRUBU 1.HAFTA

1.İHSANİYESPOR İHSANİYESPOR-BAY

2.KARTEPE BLD.SPOR SEKA DOĞANSPOR-KARTEPE BLD.SPOR

3.KULLARSPOR KULLARSPOR-KARAMÜRSELSPOR

4.YUVACIKSPOR ANA.YENİKÖY SPOR-YUVACIKSPOR

5.ANA.YENİKÖYSPOR

6.KARAMÜRSELSPOR

7.SEKADOĞANSPOR

E GRUBU 1.HAFTA

1.BEYLİKBAĞI KARADENİZSPOR ÇAYIROVASPOR-BEYLİKBAĞI KARADENİZSPOR

2.MUSTAFAPAŞASPOR ÇERKEŞLİSPOR-MUSTAFAPAŞASPOR

3.DİLOVASI BLD.SPOR DİLOVASI BLD.SPOR-GEBZE SULTAN ORHANSPOR

4.GEBZE SULTAN ORHANSPOR

5.ÇERKEŞLİSPOR

6.ÇAYIROVASPOR

F GRUBU 1.HAFTA

1.GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR MOLLAFENARİSPOR-GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR

2.ARAPÇEŞMESPOR GEBZE SPOR-ARAPÇEŞME SPOR

3.DİLİSKELESİSPOR DİLİSKELESİSPOR-DARICASPOR

4.DARICASPOR

5.GEBZESPOR

6.MOLLAFENARİSPOR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.