1.BÖLÜM  KARTEPE CHP GENÇLİK BAŞKANI BAŞÖRTÜLÜ BİR BAYAN

CHP Kartepe ilçe gençlik kolları başkanlığına başörtülü bir bayan atanmış, ÖZDEN SAĞ isimli bayan kardeşimiz, bulunduğu makama atanmış!, yani CHP’ liler tarafından o makama seçilmemiştir, zaten seçilmiş olabileceğini hiç tahmin etmiyorum.

Kartepe’ li sağduyulu, aklı başında olan insanımızı aldatmak için kurulmuş bir tezgâh olduğu nasılda belli, bu başörtülü kardeşimiz aldatıldığını ve kullanıldığını kısa bir zaman sonra anlayacaktır, belliki bu başörtülü kardeşimiz nasıl bir tuzağın içine çekildiğinin farkında değil.

Bulunduğu mevki ve makam bu kardeşimizin ölene kadar alnında bir leke olarak kalacaktır, şu an itibari ile düştüğü durumun vehametini kavrayamadığı için uyanana kadar devam edecektir, bu kızımızın düştüğü hatadan yanlıştan dönmesi için elimden geleni yapacağım, yapacağım açıklamalarla vereceğim belgelerle bu yanlıştan dönmesini sağlayacağım tabiî ki uyarılarımı dikkate alırsa bu badireden kurtulur ve kendisine kurulan tuzağı fark eder ve istifa eder.

 CHP denilen garabet parti, Atatürk tarafından kurulan ve ismet İnönü tarafından devam ettirilen bir partidir ve Türkiye’ nin yeniden İSLAM’ a, ALLAH’ ın kanunlarına ve OSMANLI DEVLETİ’ ni yeniden ihya etmesinler diye, uzun yıllar ülkemizi tek parti ile yönetmişlerdir.

Kimlik bilgilerinde din hanesinde DİNİ İSLAM yazan bir kişi CHP içinde görev alamaz ve CHP’ ye oy atıp onu iktidar yapamaz bu iman’ i bir meseledir, eğer bir müslüman bunları yaparsa İSLAM dininde yeri yoktur, isteyen İSLAM’ i kitaplara bakıp iman, küfür, şirk konularına bakarak bu konuyu araştırabilir.

CHP özellikle İSLAM karşıtlarının kurdukları ve toplandıkları bir partidir, CHP içinde yahudi, ermeni, rum, süryani ve diğer yabancı unsurlar aşırı derece bulunmaktadır, isimleri müslüman fakat sözleri, düşünceleri ve yaşamları gâvurlar gibidirler, şimdi özellikle bu başörtülü kardeşimizin orada bulunmaması gerektiğini içinde bulunduğu partinin ve milletvekillerinin sözlerine bakarak kendisini uyarma ve uyandırma düşüncelerimizi kendilerine aktaralım, yazdıklarım kesinlikle bana ait sözler değildir, bu sözler içine bir tuzakla çekildiği CHP milletvekillerinin söyledikleri sözlerdir.

Yıl 1946 CHP’ li Başbakan’ ın sözleri her şeyi açıklığa kavuşturuyor, CHP hükümetinin başbakanı ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU bakın ne diyor, (  DİN ZEHİRDİR, TÜRKİYE’ DEN DİNİ TAMAMEN ATABİLMEK İÇİN BİZE 30 SENE DAHA LAZIM ) aslımda bu söz net ve açıktır, bu kâfirler islam dininin bu topraklardaki700 yıllık hâkimiyetine son vermek için canla başla çalışma yapmaktadırlar ve bu isteklerini gerçekleştirmek için maalesef müslümanları ve onların çocuklarını kullanmaktadırlar.

14 Mayıs 1948 tek parti CHP hükümeti başbakan İSMET İNÖNÜ, İsrail terör örgütünü devlet olarak tanıyan ilk müslüman ülke TÜRKİYE’ dir.

İSMET İNÖNÜ hatıralarında bakın ne diyor, 2. Cildin 223. Sayfasından bir açıklama.

(  Harf devriminin tek amacı hatta en önemli amacı okuma yazmanın yaygınlaşmasını sağlamak değildir. Devrimin temel gayelerinden biri yeni nesillere geçmişin kapılarını kapamaktır. İslam dünyası ile bağları koparmak ve dinin toplum üzerindeki etkisini zayıflatmaktır. Yeni nesiller, eski yazıyı öğrenemeyecekler, yeni yazı ile çıkan eserleri biz denetledik. Din eserleri eski yazı ile yazıldığından okunmayacak, dinin toplum üzerindeki etkisi azalacaktır. )

 

CHP Kırklareli milletvekili TURGUT DİBEK bakın ne diyor.

(  ALLAH’ IN VARLIĞI KESİNLİK İÇERMEZKEN, DERS KİTAPLARINDA VARMIŞ GİBİ OKUTULMASI UYGUNMUDUR  )  Düşünebiliyormusunuz kendilerini yaratan ve rızıklandıran yaratıcılarına karşı düşünceleri ne kadar alçakça ve adice, biz boşuna CHP islam düşmanıdır demiyoruz.

Tekirdağ CHP gençlik kolları başkanı ÖNAY TAŞDELEN KAMUDA BAŞÖRTÜSÜNE ÖZGÜRLÜK İSTEYEN BAŞÖRTÜLÜLER İÇİN SÖYLEDİĞİ SÖZ ÇOK MANİDARDIR, (  NANKÖR KÖPEKLER  ) Başörtüsü olanlara ve başörtüsüne özgürlük isteyenlere söylenen bu söz sizi hiç incitmiyormu Sayın ÖZLEM SAĞ.

Gazeteci - Yazar Sevda Türküsev, Başörtülülere 'Nankör köpek' diyen CHP Tekirdağ Gençlik Kolları Başkanı Önay Taşdelen'e çok sert çıktı. Taşdelen'e evine bir köpek alıp insani duyguları öğrenmesini tavsiye eden Türküsev, "Ben böyle bir CHP'li olacağıma sokak köpeği olurum daha iyi" dedi.

1943 – 1946 yıllarında CHP milletvekili ve milli eğitim bakanı olan REFİK AHMET SEVENGİL (  ALLAH’ I DA SULTANLA BİRLİKTEN TAHTINDAN İNDİRDİK  ) sultandan kastı osmanlı padişahı.

CHP milletvekili dönemin millieğitim bakanı MUSTAFA NECATİ UĞURAL bakın şöyle diyor. (  ESKİ HARFLERLE BERABER, KUR’ANI’ DA TARİHE GÖMECEĞİZ.  ) Sayın ÖZLEM SAĞ sizin inanıpta uyduğunuz kuranın emri olan başörtünüze söz söyleyen hakaret eden bu söze ne demeli bir düşünün.

EY ZALİM KALKTA BAK BAKALIM KİM KİMİ TARİHE GÖMÜYOR

LATİNCE ( TÜRKÇE ) EZAN ZULMÜ

Yıl 1932 Osmanlının beşiği İstanbul ve Anadolu’da, ezanın asli okunuşundan kaldırılıp Latince harflerle okunmaya başlama tarihi, tam 18 yıl Anadolu’dan İslam’ın kaldırılıp yerine ataizmi, Hıristiyanlığı, Yahudiliği, komünizmi, dolayısıyla dinsizliği yayma çalışması gerçekleştirildi.

Hafızalara Türkçe ezan diye yutturulan ve dayattırılan, insanlığı hiçe sayan, insan haklarından haberi olmayan İSLAM düşmanları OSMANLI İSLAM DEVLETİ’nin topraklarında İSLAM’ın hâkimiyetine son vermek için ellerinden gelen bütün çabayı gerçekleştirmişlerdir.

1932 yılından 1950 yılına kadar, tam 18 yıl Müslüman insanların en temel hakları olan Ezan’ı Muhammediyye susturulmuş ve Müslümanlara eziyet edilmiş.


Tanrı uludur
Tanrı uludur
Şüphesiz bilirim bildiririm
Tanrıdan başka yoktur tapacak
Tanrıdan başka yoktur tapacak
Şüphesiz bilirim bildiririm
Tanrının elçisidir Muhammed
Tanrının elçisidir Muhammed
Haydi namaza
Haydi namaza
Haydi felaha
Haydi felaha
Tanrı uludur
Tanrı uludur
Tanrıdan başka yoktur tapacak

Yukarıdaki sözler (sözüm ona) ezan’ı Muhammediyye, hangi aklı evvel, hangi hinoğlu hin, hangi yarım akıllı, hangi cahil, hangi İslam düşmanı, ezan’ı Muhammediyye’yi bu hale getirip Müslüman halka dayattı, hiçmi bunlarda şeref, haysiyet, namus, iffet, hayâ yok insanların hak ve hukuk’tan faydalanmalarını nasıl yasaklarsınız, hiçmi âlemlerin rabbi olan ALLAH’tan korkmazsınız, sizler hangi akla hizmet edersiniz, şeytana ve onun askerlerine hizmet edeceğinize ALLAH’a ve İSLAM’a hizmet edinki şeref ve izzet bulasınız.

Acaba haydi ( felaha ) kelimesini neden asli olarak bıraktılar, o kelimeyi haydi kurtuluşa diyerek neden değiştirmediler, bunu bilerek yaptılar, çünkü ezan insanı kurtuluşa götürür, ezan insanı ibadete götürür, ibadet ise cennete götürür, ezan insanı ALLAH’a götürür, Müslümanları İSLAM’dan soğutmak ve ondan uzaklaştırmak için, İSLAM düşmanları önce ezan’dan başladılar, sonra ALLAH’ın Kitab’ı KUR’AN’ı yasakladılar.

İHSD GENEL BAŞKANI: ALİ AKBAŞ

 

 

 

                                                      

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.